همه چیز از هر آنچه که در یک زندگی از خاطر انسان می گذرد یا به زندگی معنا می بخشد یا زندگی را لذت بخش می نماید به هر نامی و....

برای اینکه مطالب را بهتر ببیند نیاز است که فونت b koodak روی سیستم شما نصب باشد.

برای توضیحات بیشتر و نصب فونت اینجا را کلیک کنید ...

نمایش بهتر بودن

معمولا بر روی سیستم ها به طور پیش فرض چند فونت که قابلیت نمایش متون فارسی را داشته باشد موجود است ولی در آن ها عنصر زیبایی در نظر گرفته نشده است.

ما برای اینکه مطالب این وبلاگ و نمایش آن بهتر باشد مطالب را با فونت b koodak قرار می دهیم لذا اگر این فونت روی سیستم شما موجود نباشد ممکن است مطالب را همراه با مشکلاتی دریافت نمایید.

شما می توانید این فونت را از لینک زیر که حجم بسیار کمی دارد دانلود نمایید و روی سیستمتان نصب کنید و همچنین اگر دوست داشتید می توانید فونت b titr را نیز از لینک پایین تر دانلود کنید تا هم مطالب این وب را بهتر ببینید هم اینکه حداقل یک یا دو فونت زیبای فارسی را روی سیستمتان داشته باشید.

البته ممکن است شما فونت های فارسی را داشته باشید اما از سری b نباشد مثلا نامش koodak یا 2 koodak یا ... باشد و این هم یک مشکل است که در سطح کشور فونت های فارسی مانند بقیه ی چیزها استاندارد سازی و یکسان نشده است و بعضا کسی در منزلش مطالبی را به زیبایی در نرم افزار های مختلف طراحی می کند اما در سیستم دیگری مطالب بسیار بد و بهم ریخته به نمایش در می آید. شاید بعد از چاپ فایلهایتان دیده اید که شکل مورد نظرتان را از دست داده است. در این موارد بهتر است که فایلتان را به صورت عکس یا پی دی اف یا با پرینتر های مجازی ذخیره کنید که در وقت چاپ شکل خود را از دست ندهد. 

 

برای دانلود فونت b koodak اینجا را کلیک کنید.

برای دانلود فونت b titr اینجا را کلیک کنید.

بعد از دانلود بر روی آن کلیک راست کرده و کپی کنید، آنگاه از پنجره ی start گزینه ی control panel را باز کرده و به دنبال پوشه ی fonts بگردید آن را باز کنید و در صفحه کلیک راست کرده و paste را بزنید. حالا بودن را دوباره باز کنید یا بارگیری مجدد نمایید می بیند که مطالب صحیح نمایش داده می شوند.  

برای نصب و بررسی بهتر فونت های فارسی می توانید به سایت زیر سری بزنید:

فونت دات آی آر font.ir

پویا و پایا باشید

در صورتی که تمایل دارید به دیگر مطالب این وبلاگ دسترسی داشته باشید